Optikai kihívás: 20 másodperc áll rendelkezésedre, hogy felfedezd, melyik emoji tűnik fel csupán egyszer a sok közül! Készen állsz?

12 pár emojit tartalmaz az alábbi ábra, és ön briliáns eredménnyel lesz az optikai teszt győztese, ha 20 másodperc alatt megmondja, hogy melyik az a huszonötödik emoji, ami viszont páratlan.

Legyen a mai rejtvény egy szórakoztató optikai teszt! Alább egy 5x5-ös ábrát lát majd, benne értelemszerűen 25 emojival. Majdnem mindegyik piktogramból kettő van a képen: a 25-ből 24-et tizenkét darab pár tesz ki. Van azonban egy, amelyiknek nincsen párja, és úgy tippeljük, hogy a leggyorsabbak 20 másodperc alatt kiszúrják majd, melyik a páratlan emoji. Indítsa be az alábbi visszaszámlálót, aztán görgessen lejjebb! Önnek sikerül 20 másodperc alatt beazonosítani, hogy melyik az a rajzocska, amelyikből csak egy van? Az óra hangos ketyegéssel figyelmeztet majd, ha lejárt az idő.

Mutatjuk a rejtvényt, keresse meg a páratlan emojit!

Íme egy különleges zenei videó azok számára, akik nem figyelnek eléggé a görgetésre. Hogy a kíváncsiság ne csillapodjon túl hamar, egy klipet is mellékelünk, így még egy kis időt eltölthetnek, mielőtt felfedeznék a rejtett üzenetet. Tartsanak velünk, és élvezzék a felfedezés izgalmát! 🎶✨

Az alábbi ábrán piros színnel kiemeltük azt az emojit, amelyik egyedülálló módon csak egyszer található meg.

Sajnálom, de nem tudom megnyitni vagy közvetlenül hozzáférni a megadott linkhez. Viszont szívesen segítek átfogalmazni vagy egyedivé tenni a szöveget, ha megosztod velem a tartalmát! Kérlek, írd le, miről van szó, vagy milyen információt szeretnél, és én segítek!

Tudta, hogy ez az ikonikus emoji mit képvisel? Ez nem más, mint a dangó, egészen pontosan a hanami dango, amely egy ízletes japán édesség. A Wikipédia szerint ezeket a kis gombócokat hagyományos rizsliszt és ragadós rizsliszt keverékéből készítik. Általában három-öt gombócot tűznek fel egy nyársra, amit kushi-dangónak hívnak. Az édességet cukorral, sziruppal, vagy akár vörösbabpasztával édesítik, és gyakran zöld teával párosítják. A dango a wagashi, vagyis a japán édességek családjába tartozik, és bármikor élvezhető, de a különböző variációit az évszakok szerint szokták fogyasztani. Érdekes módon a dangót gyakran hasonlítják a mochira, de az utóbbi kizárólag ragasztott rizsből készül, míg a dango sajátos keveréke a két rizstípusnak.

Ha meg szeretne kóstolni egy ilyet, akkor megpróbálhatja otthon elkészíteni. Kerestünk egy receptvideót, cicás lett, maradhat?

Related posts